Co znaczą bóle głowy, drętwienia nóg?
Witam serdecznie. Mam 29 lat. Od jakiś 2 miesięcy cierpię na migreny. Robiłam rezonans wyszedł dobrze tylko były 2 naczynia pęknięte ale lekarz kazał się nie przejmować. Teraz byłam u lekarza rodzinnego który stwierdził duża różnicę ciśnień na obu rękach i kazał przyjść za jakiś czas na powtórzenie. Od jakiś 2 tygodni bolą mnie nogi przez cały dzień czasem czuję mrowienie i dretwienie w nogach. W nocy bólu nie ma. Czy to wszystko może być powiazane? Do jakiego specjalisty się najlepiej udać

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Rozwój intelektualny dziecka autystycznego
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.
Witam!
Prawdopodobnie nie zrozumiałem Pani opisu RM głowy? Wspomina Pani o "tylko 2 pękniętych naczyniach, ale lekarz kazał się nie przejmować". Jeżeli są pęknięte w głowie naczynia to jest "tragedia", trudno mi uwierzyć, że Pani przy tym chodzi. To jest niemożliwe, żeby lekarz zalecał pacjentce spokój i luz przy krwawieniu do jamy czaszki!!!!
Jest Pani twarda, życzę powodzenia
W. Łuczkowski.