Co znaczą bóle kości, stan podgorączkowy, wybroczyny?

Od 4 tygodni mam duży problem ze zdrowiem. Objawów jest wiele:bóle kości,stan podgorączkowy,wybroczyny na ciele,białe plamy,gęsta biała ślina,zapalenie ucha.Guzek w piersi,lekarz twierdzi,że to nowotwór nie złosliwy.Bóle brzucha,biegunka.Ale najbardziej martwią mnie białe opuchnięte dziąsła.Byłam u dentysty wysłał mnie do lekarza chorób wewnętrznych,lekarz chorób wewnętrznych, kazał płukać listerinem.To nic nie daje.Gdzie się udać po diagnozę? Morfologia w granicach normy.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy był rozmaz ręczny morfologii ? Może być konieczna wizyta u hematologa