Stany podgorączkowe od 4. miesięcy

Witam. Od ok. 4 miesięcy mam stany podgorączkowe ok. 37.1 rano przed wstaniem z łóżka, 37.4 w ciągu dnia, natomiast ok. 23 spada do 36.2-36.4. Czuję osłabienie, mam lekkie problemy żołądkowe. Odwiedziłem wielu lekarzy i niby wszystko ok. Kardiolog- ekg i echo serca - ok, Laryngolog - badanie "lusterkiem", uszy, nos, gardło - ok, Pulmonolog - rtg klatki, spirometria - ok,

Witam. Stany podgorączkowe z towarzyszącym osłabieniem mogą pojawić się w schorzeniach hematologicznych. W pierwszej kolejności sugeruję więc wykonanie pełnej morfologii krwi z ręcznym rozmazem układu białokrwinkowego.