Co znaczą drobne, zwapniałe guzki w dole prawego płuca?

Drobne , zwapniale guzki w dole prawego płuca.Poza tym miąższ płucny bez zagęszczeń .Zrosty w dole płuc .Krążenie płucne wydolne .Jama opłucna bez cech płynu. Serce lewokomorowe,aorta w normie wieku .Wnęki i śródpiersie nieposzerzone.Tchawica bez cech zwężenia ani przemieszczenia

Czy nie było przeciązenia karku, dźwigania, dużego stresu?
Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, waga, inne schorzenia? ; Jaki nastrój, sen?

Pozdrawiam i zapraszam