Co znaczą duszności na początku ciąży?
Mam 23lata trojke dzieci ostatnie urodzilam 7 tyg temu, od poczatku ciazy zaczely sie duszności, które nie mineły do dziś(nieustanne) bóle w klatce piersiowej,ból prawej nogi i szyi(wszystko jednostronnie),powiększone wezły podżuchwowe(14mm największy po prawej stronie-niecharakterystyczne raczej odczynowe z usg) napięte mieśnie na szyi po prawej,pieczenie w buzi i zmiany na jezyku(jezyk geograficzny). robiłam usg szyi,brzucha,echo serca,spirometrie,d-dimery,ob,crp wszystko ok. Co mi jest?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyniki będzie można zdecydować o dalszym postępowaniu