Co znaczą duszności na początku ciąży?

Mam 23lata trojke dzieci ostatnie urodzilam 7 tyg temu, od poczatku ciazy zaczely sie duszności, które nie mineły do dziś(nieustanne) bóle w klatce piersiowej,ból prawej nogi i szyi(wszystko jednostronnie),powiększone wezły podżuchwowe(14mm największy po prawej stronie-niecharakterystyczne raczej odczynowe z usg) napięte mieśnie na szyi po prawej,pieczenie w buzi i zmiany na jezyku(jezyk geograficzny). robiłam usg szyi,brzucha,echo serca,spirometrie,d-dimery,ob,crp wszystko ok. Co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyniki będzie można zdecydować o dalszym postępowaniu