Wynik badania USG węzłów chłonnych u 24-latka

Witam. Parę dni temu byłem na USG węzłów, które bolą mnie już 7 miesiąc, w badaniu wyszło odczynowe powiększone węzły lewej szyii z prawej strony największy, powiększone również po obu stronach pach. RTG klatki dobre, Morfologia, CRP,OB,EBV,Toxo,TSH wszystko dobre, jedynie IgE 170 Co to może być przyczyna, dodam, ze na plecach mam kilka małych krost i na szyi równie, które bardzo bolą a ból jest promieniująco przeszywający. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę,że może być konieczność pobrania węzła do badania histopatologicznego.