Co znaczą krwawienia międzymiesiączkowe?

Witam. Mialam krwawienia miedzymiesiaczkowe. Podczas gdy normalna kobieta liczy kiedy dostanie okres ja liczylam kiedy go nie mam... Trafilam do szpitala po tym jak lekarzowi podczas badania na fotelu zalalam sie krwia. Trafilam na stol wylyzeczkowali mnie bo mimo ze po miesiaczce mialam skrzepy i krew w macicy. Dostalam leki anrykoncepcyjne. Teraz po 6mcach i krwawieniach przy wydalaniu bolach miesiaczkowych na usg cos wyszlo. Lekarz nie ma pewnosci czy to adenomioza czy miesniak. Wynik badania C125 mam na poziomie 8.88. Mam 33 lata. Jestem po 1 donoszonym porodzie. Co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

To ze konieczne jest szersza dalsza diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa ponownie