Co znaczą moje dolegliwości po operacji usunięcia naczyniaka jamistego w głowie

witam serdecznie w sierpniu 2018 roku miałam operację usunięcia naczyniaka jamistego w głowie(było to prawdopodobnie tym że miałam napady padaczkowe) napady objawiały się aurami ,błyskami ,jakby światła białe niekiedy kolorowe uczucie stania kogoś z tyłu głowy (chociaż nikogo tam nie było)ale nie zawsze były to z utratą przytomności ,jakby utajnione nigdy nie mogłam stwierdzić czy to będzie silny czy słaby atak ale zawsze po takim incydencie czułam się słaba ,zmęczona senna ,obecnie czekam na rekonstrukcję kości czaszkowej (nie mam jej z tyłu głowy )powodem jej nie wstawienia był narastający obrzęk mózgu ,cały czas jeszcze dochodzę do siebie,czasami zdarzają mi się zawroty głowy i ból głowy lek.mówił że to jeszcze dłuższy czas będę odczuwać wkońcu to jest mózg,,mam 2 pytania po 1.tam gdzie nie mam kości jest taka jakby dziura przy wysiłku pulsuje niekiedy jest takie wgłębieni że czuję kości wokół niej,ale nieraz są dni że mam uczucie że jest wypóklona wieczorem i w nocy jak śpię często się wybudzam więc czuję wypuklenie na głowie czasmi jest tak że albo jest to miękki albo lekko twarde ? po 2.te błyski i aury pozostały mi tak jak było i przed operacją co się dziejez moimi oczami bo to wszystko tam się dzieje ? byłam u okulisty jest ok.tylko są u mnie dużo męt ciała szklistego ,nie wiem dlaczego to tak długo trwa co zrobić żeby to zniknęło z moich oczu ,przez to wszystko jestem znerwicowana tylko się denerwuję żeby nic mi się nie stało te aury i błyski nie sprzyjają mi na zdrowie żyję w ciągłym stresie martwię z byle powodu po prostu tak już mam nie zmienię tego ,oczywiście jestem pod stałą kontrolą neurologa i neurochirurga ,ale bym chciała otrzymać odpowiedź abym mogła się trochę uspokoić ,dlaczego i jakie są przyczyny tych moich dolegliwości ,często bolą mnie też oczy gałki oczne jestem też ciągle zmęczona ,tylko bym spała ,proszę o odpowiedź na moje pytania chociaż żebym mogła się trochę uspokoić ,będę wdzięczna za odpowiedź na moje pytania ,pozdrawiam .

Dzień dobry, proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarzy prowadzących i zgłaszać im wszystkie niepokojące objawy, jest Pani po poważnej operacji.