Co zrobić w przypadku bólu głowy po operacji naczyniaka?

witam serdecznie jestem po operacji naczyniaka jamistego od samego początku zdiagnozowania choruję na padaczkę ,moje objawy są związane z oczami błyski ,aury ,światło białe jak reflektor,jakby widzenie w tyle oczu ,że ktoś za mną stoi ,ktoś jest te objawy są ze mną od ponad 30 lat ,nie za każdym razem ale było tak że dostawałam atak albo większy z utratą przytomności albo bez ,byłam u okulisty wszystko jest niby ok.mam dużo męt ciała szklistego mroczki ,jakieś latające niteczki w oku itp.jak mam zwalczyć chociaż trochę te objawy ?jestem znerwicowana,nerwowa ciągły strach ,panika że znów będę miała napad co zrobić jakiś zabieg ? sama nie wiem lekarz mówi że mam się do tego przyzwyczaić z biegem czasu to się zmniejszy ale nic się nie poprawia :( podobno jest tak przy zbliżającej się migrenie ale nie zawsze boli mniegłowa,czasami oczy ,i uczucie jak by gałki oczne mi wypychało na wierzch ,proszę mi pomóc dziękuję

Do oceny stanu zdrowia, nastroju, wyników badań. Do omówienia z Lekarzem leczącym neurologiem, psychologiem.