Co zrobić w przypadku bólu głowy, pogorszenia wzroku, mroczków przed oczami, nudności oraz bólu skroni i szczęki?

Dzień dobry Jakieś dwa miesiące temu pogorszył mi się wzrok z dnia na dzień. Zaznaczam że powinnam na stałe nosić okulary korekcyjne, ponieważ mam astygmatyzm oraz dużą minusowa wadę wzroku. Po jakimś czasie doszedł ból głowy oraz karku i pleców. Myślałam że to migrena z aurą ponieważ źle reagowałam na światło miałam mroczki przed oczami, nudności. Po zażyciu tabletek przeciwbólowych ból mijał. Od tygodnia ból pojawił się w lewej skroni, lewym oku uchu oraz dolnej części szczęki. Nie pomagają tabletki przeciwbólowe. Wczoraj dostałam w bolącym oku podwójne widzenie skakał mi obraz oko uciekało mi w zeza. Czuje ciągłe zmęczenie i nie ustający ból. Kobieta 31 lat

Konieczna PILNIE ! pełna konsultacja neurologiczna, dalsza diagnostyka!. Kontrola okulistyczna też ważna, przy duzej wadzie wzroku okulary niezbędne! PILNE badania laboratoryjne! MOFR OB CRP; etc.. Ważny stan pacjenta, wywiad, objawy uszkodzenia mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów . Pozdrawiam i zapraszam