Mroczki przed oczami i pogorszenie ostrości widzenia jako wynik przemęczenia

Witam! Od około 3-4 dni widzę przed oczami mroczki a do tego mam wrażenie, że pogorszyła mi się ostrość widzenia w prawym oku (dodam też, że boli mnie głowa, czasem w prawej skroni, czasem okolice czoła - zwłaszcza przy pracy z laptopem - i odnoszę wrażenie jakby nagle na prawej powiece zrobiło się więcej luźnej skóry). Czy może to być wynikiem przemęczenia i braku witamin a jeśli nie - to co mogłoby być powodem?

Tak. Może być Pani przemęczona. Praca przy komputerze może u Pani powodować niewielki astygmatyzm z przesuszenia powierzchni oka, może też zrobił się Pani niewielki minus do korekty okularowej.Warto też sprawdzić Tp. Pozdrawiam. PS najlepszy jest urlop z widokiem na morze.