Co znaczą moje problemy urologiczne?

Od dłuższego czasu praktycznie codziennie po zakończeniu sikania po kilku sekundach a nawet po minucje czuję jak by się coś przesuwało w penisie i dochodzi do wydzielenia gęstej cieczy w wyglądzie przypominającej sperme i często po sikaniu również wychodzą galaretki różnej długości Po tych wydzielinach odczuwam bol jader uczucie dyskomfortu nawet chodzenie sprawia mi bol gdy dojdzie do dotknie ja jadra uczucie gorąca a cała moszna wygląda jak by była napuchnieta ba żyłkach są grudki i uczucie giraca w jądrach nol w pachwinach i podbrzuszu. Również penis u nasady boli i odczuwam wrażenie jak by coś w środku było. Dochodzą do tego zaburzenia erekcij dość częste nawet podczas próby sexu z np mensil mam ochotę ale brak lub bardzo słaba erekcja. Jeśli już dojdzie do sexu bardzo słaby wytrysk gdzie sperma nie wystrzela a jedynie ledwo wypływa Uczucje jakby był mega wytrysk a tu kilka kropel wypływa Proszę o dokładny opis i zalecenia
MĘŻCZYZNA, 38 LAT około miesiąca temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Dzień dobry,

niestety tylko na podstawie przedstawionego opisu trudno jednoznacznie stwierdzić, co może powodować tego typu objawy. Pańskie dolegliwości wymagają konsultacji lekarskiej. Proszę udać się do urologa, który zleci panu kompleksowe badania i na tej podstawie będzie mógł dobrać odpowiedni sposób terapii.

Czasami podobne objawy mogą wskazywać na rozwijającą się infekcję w obrębie układu moczowo-płciowego. W jej przebiegu można zauważyć również ból podbrzusza, parcie na pęcherz i częste oddawanie moczu. Należałoby także zweryfikować, czy ten stan nie jest spowodowany przez choroby weneryczne o podłożu bakteryjnym, wirusowym lub grzybiczym. Pomocne w diagnostyce tego typu zaburzeń mogą być takie badania jak, badanie moczu, usg jamy brzusznej i pęcherza moczowego oraz usg jąder. Leczenie takich dolegliwości będzie zależne od rodzaju schorzenia i zawsze powinno przebiegać pod ścisłą kontrolą lekarską.

Proszę nie zwlekać z wizytą u specjalisty, ponieważ nieleczone infekcje mogą mieć poważne konsekwencje dla zdrowia.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem opublikowanym na portalu abcZdrowie.pl:

https://portal.abczdrowie.pl/choroby-penisa-rodzaje-chorob-przyczyny-objawy-leczenie

Być może przydatne będą również odpowiedzi ekspertów portalu na pytania dotyczące zbliżonej tematyki:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/galaretowata-wydzielina-z-penisa-i-bol-jader

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-moze-oznaczac-pieczenie-penisa-przy-oddawaniu-moczu-oraz-wydzielina-i-bol-lewego-jadra

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty