Co znaczą moje problemy urologiczne?

Od dłuższego czasu praktycznie codziennie po zakończeniu sikania po kilku sekundach a nawet po minucje czuję jak by się coś przesuwało w penisie i dochodzi do wydzielenia gęstej cieczy w wyglądzie przypominającej sperme i często po sikaniu również wychodzą galaretki różnej długości Po tych wydzielinach odczuwam bol jader uczucie dyskomfortu nawet chodzenie sprawia mi bol gdy dojdzie do dotknie ja jadra uczucie gorąca a cała moszna wygląda jak by była napuchnieta ba żyłkach są grudki i uczucie giraca w jądrach nol w pachwinach i podbrzuszu. Również penis u nasady boli i odczuwam wrażenie jak by coś w środku było. Dochodzą do tego zaburzenia erekcij dość częste nawet podczas próby sexu z np mensil mam ochotę ale brak lub bardzo słaba erekcja. Jeśli już dojdzie do sexu bardzo słaby wytrysk gdzie sperma nie wystrzela a jedynie ledwo wypływa Uczucje jakby był mega wytrysk a tu kilka kropel wypływa Proszę o dokładny opis i zalecenia

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry,

niestety tylko na podstawie przedstawionego opisu trudno jednoznacznie stwierdzić, co może powodować tego typu objawy. Pańskie dolegliwości wymagają konsultacji lekarskiej. Proszę udać się do urologa, który zleci panu kompleksowe badania i na tej podstawie będzie mógł dobrać odpowiedni sposób terapii.

Czasami podobne objawy mogą wskazywać na rozwijającą się infekcję w obrębie układu moczowo-płciowego. W jej przebiegu można zauważyć również ból podbrzusza, parcie na pęcherz i częste oddawanie moczu. Należałoby także zweryfikować, czy ten stan nie jest spowodowany przez choroby weneryczne o podłożu bakteryjnym, wirusowym lub grzybiczym. Pomocne w diagnostyce tego typu zaburzeń mogą być takie badania jak, badanie moczu, usg jamy brzusznej i pęcherza moczowego oraz usg jąder. Leczenie takich dolegliwości będzie zależne od rodzaju schorzenia i zawsze powinno przebiegać pod ścisłą kontrolą lekarską.

Proszę nie zwlekać z wizytą u specjalisty, ponieważ nieleczone infekcje mogą mieć poważne konsekwencje dla zdrowia.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem opublikowanym na portalu abcZdrowie.pl:

https://portal.abczdrowie.pl/choroby-penisa-rodzaje-chorob-przyczyny-objawy-leczenie

Być może przydatne będą również odpowiedzi ekspertów portalu na pytania dotyczące zbliżonej tematyki:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/galaretowata-wydzielina-z-penisa-i-bol-jader

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-moze-oznaczac-pieczenie-penisa-przy-oddawaniu-moczu-oraz-wydzielina-i-bol-lewego-jadra

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.