Co oznacza taki problem u 26-latka?

Witam. Mam problem, który utrzymuje się już dłuższy czas. Problem z penisem w środku pojawiły się krostki i często pojawia się płyn, wydzielina, który ma nieprzyjemny zapach. Poza tym, gdy naciąga się napletek to boli. Rowniez warto zaznaczyc, ze wystepuje czestomocz.
MĘŻCZYZNA, 26 LAT 2 miesiące temu

Kurzajki zagrożenia wycinania

Kurzajki to nieestetyczne zmiany na skórze. Aby się ich pozbyć, można je wyciąć. Jednak może to wiązać się z pewnymi zagrożeniami. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

problem ten wymaga konsultacji urologicznej. Proszę nie bagatelizować tych objawów, gdyż mogą one świadczyć o infekcji dróg moczowych lub zapaleniu gruczołu krokowego.

Zapalenie prostaty zazwyczaj powoduje ból w okolicy krocza oraz problemy z oddawaniem moczu. W przypadku ostrego zapalenia pojawiają się również objawy podobne do przeziębienia, a więc dreszcze, gorączka oraz ogólne złe samopoczucie. Przewlekłe zapalenie prostaty charakteryzuje się dyskomfortem bądź bólem jąder, pachwin czy podbrzusza, parciem na mocz, a także zaburzeniami seksualnymi (przedwczesny wytrysk, problemy z erekcją).

Dolegliwości bólowe podczas naciągania napletka to kolejny powód, aby udać się do urologa. Może to być nie tylko stulejka, ale również zapalenie żołędzi i napletka.

Jak Pan widzi, przyczyn jest wiele i tylko wizyta u specjalisty może pomóc rozwiązać ten problem.

Podobne pytania znajdzie Pan pod linkami: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czerwone-plamki-i-wydzielina-na-zoledzi-penisa, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/swedzace-krostki-na-zoledzi-penisa-pieczenie-cewki-moczowej-i-czeste-oddawanie-moczu, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bol-podczas-naciagania-napletka.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty