Co znaczą nagłe bóle w dolnej części brzucha?

WITA MAM PYTANIE DOTYCZĄCE WYNIKÓW BILIRUBINA 2,21 ASPAT 47,8 AIAT 91,4 GGTP 73,8 CZY COŚ ONE ONACZAJA A PRZYJMUJĘ LEKI SIRDALUD 2mg TROSICAM7,5mg I ATENOLOL 25 raz dziennie oraz odczuwam nagłe bule w dolnej części brzucha

Lek. Michał Lenard

Wyniki badań wskazują na możliwe zaburzenia pracy wątroby, powinna Pani skonsultować się z lekarzem zlecającym badanie. Pozdrawiam!