Co znaczą nieropne krosty na plecach?

Witam Państwa.Mam 34lata.Jakieś 7, 8 lat temu na plecach zaczęły mi wyskakiwać duże, zazwyczaj nieropne krosty. Wyskakiwały sporadycznie i pojedynczo. Rok temu miałem okres dużego stresu i niezdrowego trybu życia. I balon pękł. Wysyp na plecach i twarzy. Zrobiłem test na obciążenia który wykazał obecność pasożytów i grzybów. Od 3 miesięcy ścisła dieta itd. Od paru tygodni jest poprawa. 2 tyg. temu zrobiłem posiew który dał wynik ujemny na grzyby. A krosty jeszcze są.To normalne czy zła diagnoza?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u dermatologa i ocena zmian. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.