Co znaczą problemy z wytryskiem u mojego chłopaka?

Mój chłopak nie może dojść. Zawsze kiedy dochodzi do zbliżenia jest wszystko dobrze ale nie dochodzi do wytrysku. Kiedy z nim rozmawiałam o tym mówił mi , że kiedyś przy samotnej masturbacji wszystko dobrze działało A teraz nic. Czy to ma jakiś problem ze mną, moją obecnością? Proszę o pomoc.

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
W żadnym razie nie musi chodzić o Pani osobę. Przyczyn braku lub zatrzymania wytrysku może być wiele. Dlatego najlepiej byłoby, gdyby Pani partner zwrócił się do seksuologa z tym problemem. On pokieruje (jeśli będzie widział taką konieczność) do lekarza specjalisty lub zakwalifikuje ten problem o podłożu psychogennym i takim należy się zająć. Jeśli chodzi o Panią to sugerowałabym okazanie chłopakowi dużo wsparcia, ciepła i bycia przy nim.
Powodzenia.