Co znaczą te drętwienia kończyn?

Od długiego czasu mam bardzo częste drętwienia kończyn. Drętwienia rak dotyczą palca małego i serdecznego i części dłoni w obrębie tych dwóch palców, drętwienie nóg - łydki i stop. Występują w obu rękach i obu nogach. Drętwienia są głównie w nocy, ale nierzadko zdarzają się w dzień, ustępują po zmianie pozycji lub rozmasowaniu/rozruszaniu. Jest to raczej w wyniku ucisku - lubię siedzieć z podwiniętymi nogami lub spać na dłoni, ale martwi mnie częstotliwość i szybkość - kiedyś w takiej pozycji mogłam siedzieć godzinami, teraz już po paru minutach czuje mrówki. Suplementuje magnez i kompleks wit B, wypijam około 2l wody dziennie, ale to nie zmienia sytuacji. Czy jest to jakiś problem z krążeniem, czy tabletki antykoncepcyjne mogą mieć na to wpływ? Pol roku temu robiłam badania krzepliwości krwi oraz morfologię i wszystko było ok, a już wtedy od dłuższego czasu występowały objawy.

Do pełnej konsultacji neurol, z wynikami, Konieczna ocena stanu Pacjenta; tryb życia, sprawność, postawa, stan kręgosłupa, krązenie, odżywienie; Możliwy ucisk na nerwy łokciowe, może objawy neuropatii... Opis Angio TK do interpretacji klinicznej
Pozdrawiam