Co znaczą te ogniska w rezonansie?
Wynik rezonansu - W lewym wzgórzu widoczne są trzy ogniska o podwyższonym sygnale w t2 i FLAIR śr. 6mm, 5mm, 3mm.Zmiany nie ulegają dyfuzji po kontraście. Co to może oznaczać?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Witam! Przedstawiony przez Panią opis badania jest zbyt lakoniczny. Brak danych co było powodem wykonania RM głowy. Największe prawdopodobieństwo, że "opisane ogniska" są pochodzenia naczyniowego i tego praktycznie nie leczy się. Powodzenia W. Łuczkowski.