Co znaczą te pajączki na całym ciele?

Witam. Mam 25 lat. Jestem facetem. Od kilku lat zacząłem zauważać na swoich ciele a zwłaszcza nogach pajcząki na poczatku nie było ich dużo ale teraz jest coraz wiecej . Mam jasna, delikatna wrazliwa i naczynkową skore ciała. Podobno przypadłość pekajacych naczynek częsciej dotyczy kobiet niz męzczyzn. Chciałbym wreszcie sie ich pozbyć jeżeli istnieje taka możliwość tylko nie wiem jak. Gdzie sie udać? jakie badania trzeba wykonać oraz jak sie ich pozbyć. Przeszkadzaja mi głównie pod wzgledem estetycznym ale nie chciałbym by w przyszłośći sprawiło to jakieś problemy zdrowotne. Na pewno pozbycie sie ich bedzie wiązało sie z jakimiś kosztami, ale jestem na to przygotowany. Czy pozbycie sie ich rozwiąze problem na zawsze. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam Adrian

Dzień dobry,

Również mężczyźni mają problemy z naczynkami i jest to dość częsta przypadłość. Jeśli problem dotyczy nóg warto w pierwszej kolejności dac się na konsultację do flebologa, lekarz jeśli uzna za słuszne wykona usg doppler, a następnie zaproponuje właściwą dla Pana formę leczenia.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska