Co znaczą te powiększone węzły za uchem i szumy uszne?

Witam mam 39lat mam usunieta lewa strone tarczycy,problem jest taki iz mam powiekszone wezly za uchem i pod zuchwą brałam ibuprofen przez 1,5tyg.wyczytalam ze moga byc powiekszone jesli jest stan zapalny krwawia mi dziasła po nocy mam krew w slinie i przy szczotkowaniu,dodam ze dokuczajami mi jak by szumy,dzwiek odpalonego silnika w uszach i mam mroczki w oczach.

Powiększone węzły chłonne świadczą o stanie zapalnym najpewniej pochodzenia infekcyjnego. Przyjmowany przez Panią ibuprofen nie usunął przyczyny zapalenia, mógł za to przyczynić się do krwawień. Proszę wspomóc swój układ odpornościowy przyjmując witaminę D3 z witaminą K2 (4000j.+100mcg) jednorazowo po jedzeniu, witaminę C 1000mg 3x1 kaps., niacynę 500mg 2x1 kaps. oraz minerały (konkretnie chodzi głównie o selen) do czasu ustąpienia objawów. Ta kombinacja powstrzyma także krwawienie. Następnie proponuję przyjmować podtrzymująco w/w witaminy i minerały 1xdziennie w sposób ciągły. Sprawnie działający układ odpornościowy powstrzymuje czynniki infekcyjne, onkogenezę i różne stany zapalne.