Co znaczą te problemy z koncentracją i zmęczenie?

Witam Państwa, Mam 29 lat i 74 kg wagi. Od jakiegoś czasu ciężko mi się skupić, mam problem z koncentracją, odczuwam uczucie zmęczenia i senności w ciągu dnia. Dodatkowo posiadam bóle głowy, czasami są miejscowe w różnych miejscach ale chwilowe, a czasami towarzyszą zawroty głowy - oraz odczucie że zaraz się wywrócę. Na głowie zrobiły mi się fałdy. Neurolog stwierdził brak objawów wskazujących chorobę. Badanie krwi oraz hormon tarczycy - tsh, fs3 oraz fs4 - w normie.Ostatnio, miałem dużo stresu

Dzień dobry. Narażenie na stres również wywołuje opisane przez Pana objawy. Zachęcam do umówienia się na wizytę do psychologa celem diagnostyki i zaplanowania ewentualnych działań terapeutycznych. Istnieje wiele skutecznych metod pracy wspomagających umiejętność radzenia sobie w konstruktywny sposób ze stresem. Pozdrawiam.