Co znaczą te ropne zmiany po maskach węglowych?

Witam parę miesięcy temu naruszylam twarz maskami węglowym robiłam je prawie codziennie teraz mam twarz wysypana ropnymi syfkami byłam już 3razy u kosmetyczki robiła mi lekkie kwasy ale poprawa jest znikoma co robic

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl

Dzień dobry, zazwyczaj proces przywracania równowagi skórnej wymaga czasu. Odpowiednio dobrana pielęgnacja gabinetowa połączona z pielęgnacją domową dedykowaną Pani skórze, powinna pomóc. Trzeba uzbroić się jednak w cierpliwość. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.