Co znaczą te skurcze w 24. tygodniu ciąży?

Witam,jestem w 24 tyg ciąży od dwóch dni podczas stania i chodzenia dokuczaja mi takie jakby mini skurcze z lewej strony które trwają kilka sekund i pojawiają co chwilę.Podczas siedzenia i leżenia wszystko jest ok. Wizytę u ginekologa mam za tydzień czy powinnam zgłosić mu to wcześniej?

Lek. Katarzyna Szymczak

To raczej niegroźne skurcze przepowiadające. W razie nasilenia dolegliwości lub innych niepokojących objawów sugeruję szybsza kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam