Co znaczą torbielki okołokorzeniowe widoczne po stronie lewej na wys. s.S2?

Witam robiłem dzisiaj MRI kręgosłupa lędźwiowego ze względu na bół w lewej nodze oraz lekkie jej osłabienie przy wysiłku(szybciej się męczy). Wynik MRI Kręgi lędźwiowe w MRI bez widocznych zmian.Nieznacznie obniżona wysokość krążka L5/S1 przy zachowanym prawidłowym sygnale.Krążki międzykręgowe bez cech protruzji.Torbielki okołokorzeniowe widoczne są po stronie lewej na wys. s.S2 śr.do.9mm i S1-śr.6mm. Nie stwierdzono zmian w obrębie worka oponowego.Reszta ok.Czy to może być powód? Co to jest ?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecna ocena objawow z badania klinicznego lacznie z powyższym wynikiem