Co znaczą zawroty głowy, które trwają nieprzerwalnie?

Od 2,5 roku mam zawroty głowy , które trwają nieprzerwalnie - świat wiruje cały czas. Od pół roku doszły silne bóle głowy,mrowienie twarzy.Badania rezonans, tomografia,prześwietlenia- w normie. Vng-uszkodzenie błędników postępujące, bez przyczyny.Tężyczka +++. Co to może być???Neurolog , otolaryngolog, psychiatra, endokrynolog nie potrafią z niczym tego powiązać. Tężyczka, zawroty i uszkodzone błędniki są objawami lecz czego? Proszę o pomoc

Witam!
Tężyczka wypada dodatnio u 80% nerwicowców i nie jest zbyt dużym problemem. Leczeniem spraw błędnikowych powinien się zająć laryngolog, reszta należy do dobrego psychiatry. Zespół terapeutyczny winien być złożony z psychologa (psychoterapeuty) i psychiatry. Jeżeli im nie idzie to należy wykonać odpowiednie testy projekcyjne i odpowiednio dobrać metodę oddziaływania i grupę leków - wszystko można załatwić tylko trzeba chcieć! Jeżeli w PZP nie dają sobie rady to jeszcze jest komercja.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.