Co znaczy biała kręta linka pod skórą?

Witam, mam takie pytanie do Was, na moim lewym kolanie zauważyłem białą kręta linie pod skórą, jest ona widoczna gołym okiem, na drugim kolanie prawym też jest oraz są mniejsze fragmenty. Co to może oznaczać? Poniżej zdjęcia, gdzie zaznaczyłem, w którym miejscu kolana jest ta linia. Poproszę o odpowiedź od lekarzy, którzy zajmują się tymi chorobami. Zdjęcia kolan wrzuciłem na forum, są dostępne pod tym linkiem - https://forum.abczdrowie.pl/forum-zdrowie/1959038,biale-linie-na-kolanach

Lek. Tomasz Budlewski

Czy był jakiś uraz skory w powyższej okolicy ? Rana cięta? Wskazana wizyta u lek rodzinnego