Co znaczy ból oczu po stosunku?

Dzień dobry, podczas stosunku i również długo po nim oczy mnie pieką i bolą. W oczach pojawiają się czerwone krwinki jakby popękane naczynka dokładniej w źrenicy, rąbek, spojówka. Nie wiem jaka to choroba i jakie mogą być tego przyczyny. Nigdy nie miałem problemów z układem krążeniowym. Okulista nic nie znalazł w moich oczach. Robiłem również echo serca i ekg wszystko w normie. Bardzo proszę o pomoc ! Z poważaniem Daniel

Takie sytuacje zdarzają się częściej u osób, które prowadzą mało aktywny tryb życia - w ich wypadku wysiłek prowadzi do bardziej gwałtownego i silniejszego wzrostu ciśnienia. Jeśli badania okulistyczne i kardiologiczne są w porządku - myślę, że nie ma się czym martwić. Pozdrawiam serdecznie.

https://terapiaslomka.wordpress.com/