Co znaczy ból w nodze pp punkcji lędźwiowej?

Witam Tydzień temu miałam wykonywaną punkcję lędźwiową ze względu na zapalenie opon mózgowych. Była wykonywana 3 razy, za 1 i 2 lekarzowi nie udało się w danym miejscu pobrać płynu, natomiast czułam przeszywający ból w lewej nodze od pośladka do łydki. Lekarz powiedział ze to normalne. Po zabiegu nadal czułam ból, potem przestałam na to zwracać uwagę. Dzisiaj zauważyłam że nie mogę w wannie wyprostować nogi, boli przy pochylaniu się, przy siedzeniu. Czy to rzeczywiście jest normalne i przejdzie?

Witam!
Przy punkcji lędźwiowej nie tak rzadko zdarza się dotknięcie lub nawet podrażnienie nerwu kulszowego. Typowy ból promieniujący wzdłuż nogi, często do palucha. Zazwyczaj szybko mija, ale bywa,że nie tak szybko.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.