Co znaczy bolesny skurcz w lewej łydce?

Witam, od poniedziałku mam bardzo bolesny skurcz w lewej łydce. Bardziej po lewej stronie jakby pod kolanem. Skórcz lapie mnie pod czas chodzenia na tyle, ze nie mogę stać na tej nodze ani chodzić. Kiedy siedzę lub leżę od czuwam ból i od czasu do czasu łapie mnie skurcz. Brałam paracetamol, smarowałam maścią przeciwbólowa na ibuprofenie, dostarczyłam też więcej potasu i magnezu do organizmu . Nic nie pomaga. Nie było momentu , żebym mogla naciągnąć mięsień. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy są stosowane jakieś suplementy diety? czy spożywane są duże ilości kawy i napojów energetyzujących? wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i wskazane wykonanie podstawowych badań z krwi.