Co znaczy ciągły niepokój przy tych wynikach?

Witam miałam badania już chyba na wszystko. Ostatnio jakieś 2 miesiące mam górkę na szyji. Z usg lekko powiekszony węzeł. Nocne poty badanie krwi w normie jedynie czerwone nowinki lekko poniżej. Rozmaz. pałeczki 0. ; segmenty 52; eozynofile 2; bazofile 0 ;limfocyty 46 ; monocyty 0. Czuje ciągły niepokój ogólnie złe samopoczucie. Jakieś pomysły bo nie mam już sił. Kobieta lat 31.

W przypadku takich objawów trzeba by także określić poziom hormonów tarczycy we krwi. Zaburzenia poziomu hormonów tarczycy we krwi mogą dawać dolegliwości jakie Pani przedstawia.