Co znaczy drętwienie po pracy biurowej?

Witam. Wykonuje pracę biurową. Tydzień temu miałem pracę która trwała 8 godzin z dwoma krótkimi przerwami, moja prawa dłoń klikła raz za razem w przyciski. Po skończonej pracy w mojej prawej dłoni poczułem drętwienie, po dwóch godzinach mogę to ująć tak mam słabe czucie w palcach szczególnie w palcu serdecznym. Całą dłonią ścisnę przedmiot bez problemu ale nie mogę wykonywać sprawia mi trudność zawiązania sznurowadeł, nie mogę pokroić mięsa nożem, złapać drobnego przedmiotu palcami gdyż mi wypada (za słaby ścisk) koordynacja ruchu palców. Z palcem serdecznym jest najgorzej pozostałe dobrze ale nie tak jak było przed moim wyczynem. Nie mogę nabrać wody do tzw naczynia zrobionego z dłoni by umyć twarz ponieważ p. serdeczny nie chce się/nie może się wyprostować ułożyć do formy jest zgięty. Ogólnie nie ogarniam co się dzieje

Witam!
W pracy trzeba sobie robić przerwy z ruchem typu gimnastyki. Jeżeli sprawa jest świeża, to nie ma większego problemu. Potrzebny jest ruch i witaminy. Jeżeli dolegliwości będą się utrzymywać to wskazane EMG z przewodnictwem nerwowym w kk. górnych i w zależności od uzyskanych wyników postępowanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.