Co znaczy fakt, że nie stwierdza się cech śródnabłonkowej neoplazji ani raka?

Witam, w przeciągu roku miałam częste nawroty zap. grzyb., które w dużej mierze mogły być spowodowane niskimi wynikami Fe. Miałam irygacje pochwy, była leczona i miała badania cytologii. Oto moje wyniki: (A) Jakość rozmazu: (AI) nadaje się do oceny (B) charakterystyka rozmazu(BII)obraz nieprawidłowy (C) interpretacja(CI) nie stwierdza się cech śródnabłonkowej neoplazji ani raka (1)czynniki infekcyjne:(b) zmiany flory bakteryjnej Klasyf. wg. Papanicola.: II Czy już jest ok czy lepiej iść do lek.?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik jeszcze nie jest prawidłowy, wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam