Co znaczy guzek w miejscu cięcia?

Witam. Mam 32 lata i jestem po 2cesarkach. W kwietniu minie 5lat od cc. Od jakiegoś czasu w miejscu cięcia wyczuwam guzek jest nie bolący ale w czasie miesiączki jednak daje o sobie znać i trochę puchnie. Czy to jest na tyle poważne żeby zgłosić się do lekarza? Albo czy to może zmienić się na coś poważnego i do jakiego lekarza udać si3 z tym?

Lek. Tomasz Budlewski

Do lekarza rodzinnego koniecznie po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.