Co znaczy niewielkie lewowypukłe wygięcie kręgów z rotacją trzonów?

L1-L2Niewielkie lewowypukle wygiecie kregos z rotacja trzonow w plaszczyznie strzalkowej-rotoskolioza ledzwiowa.fizjologiczna lordoza splycona.wysokosc trzonow kregow zachowana drobne wyostrzenia kostne na krawedziach trzonow kregowychL5-S1 stenoza zachylkow bocznych i otworow m/k wtornie do kompleksu zmian :niewielkiej retrolistezy 1stopnia tylnej centralnej wypukliny dyskowej oraz drobnych zmian zwyrodnie wyrostkow stawowych korzenie rdzeniowe modelowane w zachylkach bocznych i otworach m/k

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie z powyższym wynikiem będzie można żalecic odpowiednie dalsze postepowanie