Co znaczy pieczenie podczas oddawania moczu?

Witam. Ostatnio. Miałam problem Gdyz podczas sikania bardzo piekło mnie oraz widziałam ze leci mi krew. Po dniu stosowania furaginum krew ustapila ale jeszcze pieczenie zostalo.Dodam że miesiączka spoznilam mi się o 9 dni. Jestem w trakcie karmienia piersią 1.5 roczne dziecko. O czym to może świadczyć? Jestem pod stałą kontrolą ginekologa. Cytologia miałam z wynikiem dobrym zrobiona 2 miesiące temu. Czyzby To może mieć coś wspólnego z polipem bo go mam w dolnej części szyjki macicy.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na infekcje dróg moczowych proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego . Jeśli miesiączka nie wystąpiła to wskazana jest oznaczenie beta hcg