Co znaczy róg przedni łąkotki bocznej z obecnością poziomej szczeliny?
Dzień dobry chciałbym zadac pytanie doktorowi, który mnie operował rok temu dokładnie chodzi o rekonstrukcje acl. teraz robiłem rezonans i wyszło mi: róg przedni łąkotki bocznej z obecnością poziomej szczeliny, która nie komunikuje sie z powierzchnia stawowa co to moze oznaczac. dziekuje za odpowiedz

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
może oznaczać uszkodzenie lecz nowe, lub wcześniej odpowiednie leczone. a jakie są objawy? konieczna wizyta u lekarza ortopedy.