Co znaczy ściskanie w brzuchu po usunięciu pęcherzyka?
Jestem rok po usunięciu pęcherzyka żółciowego. Już po jakimś miesiącupojawiły się dziwne dolegliwości: ściskanie w brzuchu po 1. posiłku, na środku brzucha, po większych posiłkach świdrujący ból bardziej po lewej stronie brzucha, który nasila się przy chodzeniu i nieraz czuję takie dziobanie w plecach, mija sam).Robiłam gastroskopię, usg brzucha (wykazało poszerzone przewody żółciowe, reszta ok), enzymy wątrobowe i trzustkowe wszystko w normie.Mam też nerwicę żołądka. Co to może być??

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po bezpośrednim badaniu oraz przeanalizowaniu wszystkich dotychczasowych wyników będzie można coś więcej powiedzieć