Co znaczy spektrum trójzałamkowe z cechami turbulencji o zachowanych wartościach PSV?

Co oznaczają wyniki badania tętnic kończyn dolnych USG Dopplera -udowe wspólne głębokie,powierzchowne- spektrum trójzałamkowe z cechami turbulencji o zachowanych wartościach PSV,podkolanowe,piszczelowe tylne i grzbietowe stóp ten sam opis "spektum trójzałamkowe z cechami turbulencji o podwyższonych wartościach PSV - zwężenia 20-49% ,Jakie należy podjąć leczenie?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u chirurga naczyniowego i odpowiednie dalsze postępowanie.