Co znaczy ta chrostka na nodze?

Witam mam pytanie dokładnie w niedziele bylam na działce, przychodze do domu, na nodze i na ręce mam czarna chrostke, niewiem czy dobrze zrobilam bo ta chrostka wyglądała jak kleszcz, probowalam to wyciągnąć i zrobił mi sie rumień w okolicy, niewielki ale fatalnie wygląda, niewiem co mam zrobić. Prosze o pomoc, przy chodzeniu boli mnie i na ręce tez.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć