Co znaczy ta plama o nieregularnych kształtach na plecach?

Dzień dobry, chciałem zapytać o pewną plamę o nieregularnych kształtach, która wyskoczyła mi na pleacach w trakcie pobytu na Malcie w ostani weekend, zdjęcie w linku poniżej: https://ibb.co/g0bqxk Zaniepokoiło mnie to tym bardziej, że kilka lat temu przechodziłem boreliozę (zaleczoną antybiotykiem w początkowym stadium), wyskoczył mi wówczas rumień, choć kleszcza nie widziałem. W tym przypadku nic nie swędziało ani nie piekło. Będę wdzięczny za fachową poradę. Pozdrawiam, Marcin

Niestety z poziomu portalu nie otwieramy żadnych linków, nie stawiamy rozpoznań.
Proszę w tym celu udać się do dermatologa, który oceni zmianę skórną pod dermatoskopem.