Co znaczy tachykardia zatokowa, której puls nagle się zmienił?

Czy osoba z tachykardia zatokowa ktorej puls nagle zmienil sie na 64 w spoczynku a zazwyczaj w spoczynku dochodził do 100 powinna sie martwi? Wykonana pełna diagnostyka kardiologiczna i wszysyko bylo ok, uznali ze nereica serca jednakże tak niskiego tetna nigdy nie mialam i boje sie ze to serce sie zwyczajnie zatrzyma Czy iść do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

czy są stosowane jakieś leki? sądzę że wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.