Co znaczy taki ból w dolnej części pleców?

Dzień dobry, Proszę o interpretację wyniku. Mam 37 lat, waga 45 kg. Nie odchudzam się, prowadzę zdrowy tryb życia, zwracam uwagę na to co jem. Kreatynina 0.79 mg/l, eGFR 87.04 ml/ min. Od ponad dwoch miesiecy mam bol w dolnej czesci pleców promiwniyjacy do posladka i podbrzusza. Okolo 2 tygodnie temu zauważyłam że ból promieniuje do pachwiny i jakby narządów płciowych. Byłam u neurologa, dał mi leki na kręgosłup i przeciwbólowe, lekko pomagają, ale ból.nie ustępuje. Czekam na wynik rezonansu. Proszę mi powiedzieć czy takie objawy oprócz neurologicznych mogą też dotyczyć niewydolności nerek ?

Witam! Objawy, które Pani opisała najbardziej pasują do bólów korzeniowych, a brak pełnego efektu leczniczego może by spowodowany zmianami organicznymi kręgosłupa. Rtg. lub RM kręgosłupa raczej wszystko wyjaśnią. Dotyczy to także sposobu leczenia. Przy przepuklinach krążka międzykręgowego istotna jest konsultacja neurochirurga. Powodzenia W. Łuczkowski.