Co znaczy taki zapis w usg doppler?

Dzień dobry co dokładnie oznacza relaks w badaniu usg Doppler? Żyły udowe podkolanowa piszczelowe i strrzalkowe w odcinkach blizszych i obwodowych drożne podatne na ucisk sonda skrzrplin nie uwidoczniono. Żyła odpiszczelowa w ujściu do żyły ludowej ma średnicę 15 mm reflux śladowy żyła dzieli się na właściwy pień i żyłę odpiszczelowa dodatkowo przednią obie wydolne .Na przedniej powierzchni zylybodpiszczelpwej i dodatkowej przedniej odchodzi gałąź żylna którą tworzy drobne żylaki okolicy kolana. Żyla odstrzalkowa wydolna. Czy to badanie jest dobre ? Czy trzeba coś robić? Lekarz nic nie mówił zalecił tabletki Rostil i maść ibalgin żeby smarować jak coś dolega . Badanie iść było robione ponieważ czasem piecze lub mrowi mi udo

Nie wiem, co ma Pani na myśli, pisząc "dobre badanie". Prawdopodobnie kwalifikuje się Pani do skleroterapii, jednak aby wyrazić wiążące zdanie, niezbędna jest osobista konsultacja. Pieczenie i mrowienie okolicy uda tej kończyny nie są spowodowanie problemami z żyłami, należy szukać innej przyczyny Pani dolegliwości.