Co znaczy ten ból podbrzusza przy oddawaniu moczu?

Dzień dobry, mam pewien problem. Od wczoraj podczas robienia siku boli mnie podbrzusze oraz nie moge sie wyróżnić do końca bo ból jest nie do zniesienia. Chodzę do łazienki co 5 minut bo czuję wielkie parcie na pęcherz. Dodam jeszcze, że podczas podcierania zauważyłam ślady krwi oraz skrzepy. Co to może być? Wizyte u lekarza mam dopiero w środę.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko się wypowiedzieć. Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego