Co znaczy ten dyskomfort po seksie analnym?

Witam, czy istnieje mozliwosc zeby mezczyzna po wieczornym odbyciu sexu analnego w stanie nieswiadomosci następnego ranka poruszając odbytem na każdy możliwy sposób nie odczuł jakiego kolwiek dyskomfortu lub czegoś nowego ?

Czy określenie: "stan nieświadomości" - odnosi się do czasu aktywności analnej, czy też następnego ranka?