Co znaczy ten kłujący ból w kostkach?

mam lekką nadwagę tydzień temu zacząłem biegać. po 2 dniu biegania mam nieustający ból w okolicach piszczela, kolan jak kostek. z tym że w kostkach od czasu do czasu miewam kłujący ból przy którym aż muszę stanąć na chwile. Chciałbym się dowiedzieć co dokładnie mi dolega i czy wskazana jest wizyta u lekarza

Warto zacynać od regularnej gimnastyki dla poprawy kondycji; zdrowa dieta!
Bieganiebez treningu ogólnego, sprzyja przeciążeniu stawów i kręgosłupa!
Jeśli zdrowy tryb życia i ćwiczenia posturalne nie pomagają, to dalsze konsultacje..
Może płaskostopie, złe buty, ?
Jaki stan ogólny ?? tryb życia i pracy ?? Ważna zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna, gimnastyka dla kręgosłupa!
Unikać nadwagi, dźwigania, pochylania !
Pozdrawiam i zapraszam