Co znaczy ten skurcz poniżej mostka?

Witam. W sobotę poczułem jak by skurcz poniżej mostka 2 cm pod skórą. Ból odczuwam do dziś tylko jak dotknę tam palcem. W niedziele wchodząc po schodach zrobiło mi się słabo i prawie wymiotowałem. Nie jestem głodny a zawsze jem kilka razy dziennie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć