Bolesny skurcz przełyku i przewodu pokarmowego

Witam. W nocy obudził mnie bolesny skurcz przełyku i przewodu pokarmowego. Poczułam jakby cos zalegało . Wieczorem zazyłam tabletkę ziołową na sen i prawdopodobnie utknęła i podrażniła przewód. Pojawiło sie więcej bolesnych skurczów. Ból nasilał się w pozycji płasko leżącej. Rano spróbowałam coś zjeść ale każdy połknięty kęs jest odczuwany boleśnie . Czuję kazdy centymetr przesuwającego się pokarmu i na koniec ból. Czym zaradzić dorażnie bo niestety nie udało sie dostac dzis do lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć,