Dlaczego mam wrażenie napięcia?

Witam, wczoraj rano obudziłem sie ogólnie osłabiony, było mi zimno ale poza tym czułem sie świetnie, po południu moj żołądek zaczął mnie strasznie bolec, i to tak bardzo ze miałem ochotę by ktoś mnie znokautował byle by zasnąć i nie czuć bólu. Wymiotowałem za każdym razem gdy chciałem coś zjeść lub połknąć tabletki przeciwbólowe. Dziś rano gdy sie obudziłem, żołądek ciagle mnie bolał jednak ból jest nieporównywalnie mniejszy do wczorajszego, w tej chwili ciagle mnie boli i mam wrażenie jakby był ciagle napiety. Dziś nie wymiotuje jednak nie wyproznialem sie od wczoraj rana i ciagle nie mam ochoty. Moje pytanie brzmi czy moze to być coś poważnego i czy powinienem jechać do szpitala? Czym moze być to spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie