Co znaczy to ciągłe zmęczenie po całonocnym śnie?

Od kilku miesięcy mam pewien problem, ciągłe zmęczenie po nocnym śnie niezależnie od tego ile czasu śpię, problem z koncentracją bo nie dam rady nawet przeczytać książki, rozmazuje mi sie wtedy obraz, gdy ktoś mi mówi np jedź w prawo ja jade lewo, problem z pamięcią, często bie pamiętam nawet co powiedziałem minutę temu, a teraz zauważyłem jeszcze że wypadają mi włosy. Jestem mężczyzną w wieku 20 lat, 109 kg wagi, wzrost 192cm, morfologia dobra, TSH lekko ponad górną granicą, cukier - OK

Witam Pana
Nie napisał Pan o tym, jaki tryb życia
Pan prowadzi. Czy przeżywa lub przeżywał
Pan jakieś trudne sytuacje?
Czy pracuje Pan w stresie, pod presją czasu?
Ciągłe zmęczenie oraz problem z pamięcią i koncentracją
u ludzi młodych najczęściej spowodowany jest
brakiem snu, stresem, przemęczeniem,
depresją lub zażywaniem substancji psychoaktywnych.
W takim przypadku najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego rozwiązania
problemu jest podjęcie psychoterapii.
Jeżeli żadne z powyższych u Pana nie występują,
to należy koniecznie skonsultować problem z neurologiem.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu ze mną.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień Dobry Panu,

Proszę nie czekać i skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu ( w ramach NFZ-tu) który podejmie odpowiednie dla Pana kroki diagnostyczne i specjalistyczne.

Według mojej opinii, wskazana byłaby również konsultacja neuropsychologiczna i neurologiczna.

Proszę poprosić o pilną wizytę, tzw. na cito.

Z przesłaniem tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej